Choose area of interest

FOR THE EMPLOYER

Are you an employer and are you looking for suitable employees for your company?
Check what we’ve got for you!

GO TO

FOR THE CANDIDATE

Are you looking for a job?
We have nice offers for you. Check them out!

GO TO

Latest job offers

How well do you speak English?

Don’t know how to determine your level of English? We’ve prepared a test to objectively assess your skills. Click the button below and start the challenge!

Check yourself!

How much do you want to earn?

Employment contract or freelance contract? Maybe you have your own business or a contract to perform a specific task. See which form of employment earns you the most!

Proceed to calculator

Latest News

Zwolnienie z pracy – co dalej?

9 May 2022

Stało się. Na Twoim biurku wylądowało wypowiedzenie, którego zupełnie się nie spodziewałeś. Ścisk w żołądku, milion myśli i uczucie paniki “Co ja teraz zrobię?!” – znasz to? Utrata pracy nie musi oznaczać jednak końca świata. W wielu przypadkach to szansa na dalszy rozwój, jeśli tylko umiejętnie odwróci się kryzysową sytuację i nazwie się ją nie […]

Talent Flow życzy Wesołych Świąt!

21 December 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym Kandydatom i Partnerom, życzymy spokojnego czasu spędzonego wśród najbliższych.

O pieniądzach w rekrutacji

17 November 2021

W krajach skandynawskich każdy obywatel (po zalogowaniu na stronie rządowej, nie anonimowo) może sprawdzić, ile zarabia jego sąsiad, jakie posiada aktywa i ile tym samym zapłacił podatków. W Polsce, od kilku lat trwa dyskusja na temat wprowadzenia zdecydowanie mniej transparentnych, ale i tak dla niektórych, budzących kontrowersje rozwiązań. Niewątpliwie, otwartość w zakresie wynagrodzeń (choćby w […]


en_GBEnglish