Alternatywa dla intuicji? Badanie DISC D3!

"Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dobrać do zespołu osoby, które będą chciały grać do jednej bramki oraz co sprawi, że utrzymasz zaangażowanie każdego z nich, zapraszam do rozmów. Jeśli zaś poszukujesz pracy i chcesz być bardziej świadomym możliwości rozwoju własnego potencjału, a także sposobem komunikacji, z chęcią odpowiem na Twoje pytania! "

Alicja Krzynówek
Certyfikowany Konsultant DISC D3

Co możesz zweryfikować?

Jakie obszary bada DISC D3?

komunikacja

role zespołowe

wartości

motywacja

wyzwania

Nasza oferta

Otrzymasz od nas link do badania on-line. Test trwa ok. 20-30 minut. Do jego wykonania potrzebujesz komputer i łącze internetowe. Ważne, aby mieć chwilę na spokojne wypełnienie. 

Na podstawie Twoich wyników, opracujemy dla Ciebie spersonalizowany raport, który będzie zawierać wszystkie zbadane obszary. W dokumencie znajdziesz szczegółowe informacje dot. stylów komunikacji, preferowanych ról w zespole czy najważniejszych motywatorów. 

Podczas godzinnej rozmowy kompleksowo omówimy Twoje wyniki. Wskażemy mocne strony i wyzwania, z którymi się możesz mierzyć w życiu zawodowym. Odpowiemy na wszystkie możliwe pytania. 

Na sam koniec otrzymasz ćwiczenia, które pozwolą Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Talent Flow sp. z o.o. z/s, Pl. Konesera 12, Budynek M, 03-736 Warszawa (NIP:1133039177,KRS:0000917408), moich danych osobowych, w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności

en_GBEnglish